AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis:
Autor / zdroj: NC Géčko
12.10.2015

Géčko v Českých Budějovicích oslaví osmé narozeniny - dorazí Kateřina Průšová, Martina Pártlová a dokonce i Barbie s Kenem

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Dvoudenní oslavu osmých narozenin chystá Nákupní centrum Géčko v Českých Budějovicích. A že je na co se těšit! Narozeninová párty se uskuteční o víkendu 17. a 18. října a nabídne bohatý program, který jistě udělá radost jak dětem, tak i jejich rodičům.

Letošní oslava se uskuteční ve spolupráci s Mattelem, takže nejmenší návštěvníci mohou v sobotu počítat hned s několika dětskými světy, odkud se jim nebude chtít jen tak odejít - chybět nebudou Monster High či Hot Wheels. Dokonce přijde i Barbie s Kenem!

Od 14 hodin se uskuteční módní přehlídky. Modely předvedou MISS ČR Kateřina Průšová, Česká Miss Earth Monika Leová a Muž roku Miroslav Kolenyak. Vystoupí také Martina Pártlová.

Na narozeninové oslavě samozřejmě nemůže chybět dort. Ten bude nakrojen v 17.30 hodin. Sobotní program poté v 19 hodin ukončí slavnostní ohňostroj.

Druhý den bude cílený hlavně na děti. Připraveny budou soutěže a aktivity s Barbie a Hot Wheels, malování na obličej a BOOMco cvičná dráha pro větší děti.

Lidé, kteří dorazí Géčku popřát k narozeninám, si již mohou naplno užít nové prostory, o které bylo nákupní centrum v předešlých měsících rozšířeno, a také nové prodejny. K navýšení prodejní plochy došlo díky přístavbě. Revitalizace zároveň zahrnovala i vznik nových toalet pro zákazníky a odpočinkové zóny v pasáži.

Osmé narozeniny Géčka:

Program 17. 10. 2015
10.00 - 17.00 - Závodník Hot Wheels, Barbie a Ken, Barbie dancers, hrací zóny
14.00 - 17.30 - Módní přehlídky
17.30 - Nakrojení narozeninového dortu
19.00 - Slavnostní ohňostroj

Program 18. 10. 2015
10.00 - 17.00 - Soutěže a aktivity s Barbie a Hot Wheels, malování na obličej, BOOMco "cvičná dráha" pro větší děti

Autor / zdroj: Václav Votruba

DALŠÍ ČLÁNKY

Novinka v MŠ Větrná: Individuální schůzky s rodiči ve všech třídách

S novinkou ve způsobu komunikace s rodiči vstupuje do roku 2020 českobudějovická Mateřská škola Větrná. Sedmitřídní mateřinka se 168 dětmi nově zavádí

Václav Krištůfek získal Náprstkovu medaili za popularizaci vědy

Čestnou medaili Vojtěcha Náprstka za zásluhy v popularizaci vědy převzal Václav Krištůfek z Biologického centra AV ČR. Na českobudějovickém pracovišti

Legendární Noc na Karlštejně jede na turné

Originální inscenace muzikálu Noc na Karlštejně v létě 2020 míří z důvodu rekonstrukce hradu Karlštejn na zámky a hrady v Česku, na Moravě a na Sloven

DNES SE STALO

HISTORIE27. února 1784

po silné oblevě postihla Prahu velká povodeň, která dosáhla vrcholu 28. 2., kdy na Staroměstském náměstí bylo 30 cm vody.

VESMÍR27. února 827

byl zaznamenaný 15. průlet Halleyovy komety.

POZVÁNKA OBRAZEM