AKTUÁLNĚ / Vzdělávání a školy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
13.10.2018

Studenti z Českých Budějovic mohou žádat o finanční příspěvek

ČESKÉ BUDĚJOVICE

I v tomto roce si studenti českobudějovických středních či vysokých škol mohou požádat o stipendium na školní či akademický rok 2018/2019.

Nadace města České Budějovice pro podporu vzdělávání a vědy se už několik let tímto sympatickým způsobem snaží usnadnit podmínky studia. O finanční podporu mohou žádat jak studenti středních či vysokých škol ze sociálně slabších rodinných poměrů, tak i nadprůměrně nadaní, kteří byli úspěšní na celostátní či mezinárodní úrovni. Podmínkou je trvalé bydliště či studium školy v jihočeské metropoli. Termín uzávěrky žádostí doručovaných odboru školství a tělovýchovy je do 31. října 2018.

Autor / zdroj: Jitka Welzlová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Topíte, topíte a pořád hodně platíte? Už nemusíte!

Zimní počasí se blíží stále rychleji. Díky sychravému počasí jsme již zahájili topnou sezónu. To má za následek samozřejmě větší odběr, elektřiny, ply

Post

Promítání lesnických filmů či ukázky řemeslných výrobků ze dřeva. Takový bude Lesnický den

Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství zve do svých prostor na zámku Ohrada všechny zájemce na Lesnický den, připravený mj. u příležitosti století č

Post

Týrání psa odhalila havárie vody

Šestatřicetiletý muž z Českých Budějovic si pronajal byt na Pražském předměstí a pořídil si psa. O psa se však pravděpodobně příliš nestaral.

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě