SPORT

Budějovice si připsaly další tři body za vítězství proti Slavii
Hokej 10.12.2018

České Budějovice dokázali navázat na výhru proti Jihlavě a v domácím utkání porazit pražskou Slavii. Vítězný gól vstřelil Martin Novák. Znovu se prosadil i Václav Karabáček.

Po přestřelce porazily Budějovice Benátky až na nájezdy
Hokej 6.12.2018

Hokejisté českých Budějovic s Benátkami sehráli nevídaný zápas. V závěru utkání se skóre několikrát přelilo ze strany na stranu a nakonec došlo až na prodloužení a následné nájezdy. V nich byli úspěšnější Jihočeši, kteří tak získávají dva body do tabulky.

Poruba obrala Budějovice o všechny body
Hokej 29.11.2018

Porubští hokejisté byli sice zasypáni padesátkou střeleckých pokusů, nicméně Daniel Dolejš čaroval a spolu s dvoubrankovým Tomášem Gumanem dovedl tým k veledůležitým třem bodům po výhře 3:1 nad českobudějovickým Motorem.

Z Litoměřic veze Motor výhru za dva body
Hokej 25.11.2018

Utkání dospělo po brankách domácího Kadlece a hostujícího Doležala až do prodloužení, ve kterém dokázal rozhodnout Kanaďan Fillman. České Budějovice tak dokázaly oplatit porážku Litoměřicím z prvního vzájemného měření sil a v Kalich aréně vybojovaly dva body.

Ve Zlivi mají nový povrch
Hokejbal 19.11.2018

Od pátku 16. listopadu mají zlivští hokejbalisté na svém hřišti nový povrch. Původní asfaltovou plochu nahradilo město Zliv moderním materiálem z polypropylenu.

Plážové volejballistky Sokola Hluboká mají šanci hrát na Olympiádě
Volejbal 10.9.2018

Výměna týmových rolí, třídenní boj o finále a vydřené zlato.Takové bylo letošní Mistrovství České republiky v plážovém volejbalu, kterého se zúčastnily dva týmy Sokola Hluboká.

Zbrojovka Brno doma přehrála České Budějovice
Fotbal 18.8.2018

Domácí převedli v první půli vydařený výkon, podpořený dvěma góly a několika dalšími šancemi. Hosté zkraje druhého poločasu snížili, ale na vyrovnání už se nezmohli, a poprvé v sezóně tak ztratili body. To Zbrojovka zapíše druhou výhru v sezóně.

České Budějovice jsou stoprocentní i po zápase s Prostějovem
Fotbal 13.8.2018

Ve čtvrtém kole Jihočeši vyhráli nad Prostějovem 3:1. Rozuzlení přišlo znovu až ve druhém poločase a opět to byli střídající hráči, kteří zlomili celé utkání na stranu Dynama.

České Budějovice na úvod sezony porazily Třinec
Fotbal 23.7.2018

Po většinu času mělo Dynamo více ze hry a až na slabší pasáž z druhého poločasu si na úvod sezony připsalo zaslouženou výhru.

Mattoni 1/2Maraton České Budějovice ovládl britský reprezentant Traynor
Běh 4.6.2018

Mattoni 1/2Maraton České Budějovice má poprvé v historii evropského vítěze. Díky iniciativě EuroHeroes určené na podporu rozvoje atletiky na starém kontinentu se z triumfu těší britský reprezentant Luke Traynor.

Na Mattoni 1/2Maraton České Budějovice míří hvězdy evropské atletiky
Běh 25.5.2018

Sedmý ročník Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice přiláká elitní vytrvalce z celé Evropy. Fanoušci se mohou těšit také na české reprezentanty Jiřího Homoláče a Anežku Drahotovou.

Studenti budou soutěžit o putovní pohár Josefa Cepáka
Sport 11.5.2018

Ve středu 16. května se uskuteční již IX. ročník ročník raftových Primátorek – Memoriálu Josefa Cepáka.

Nejlepší běžecký závod první poloviny roku 2017 opět v Českých Budějovicích
Běh 11.4.2018

Česká Pojišťovna RunTour České Budějovice – vítěz ankety prestižního běžeckého webu Běhej.com opět odstartuje běžeckou sezonu na jihu Čech! Stane se tak v sobotu 14. dubna.

České Budějovice remizovaly s Varnsdorfem
Fotbal 5.4.2018

V dohrávce sedmnáctého kola Fotbalové národní ligy Dynamo remizovalo s Varnsdorfem 2:2. Jihočeši dvakrát v zápase vedli, jenže Severočechům se podařilo v obou případech srovnat a ze Střeleckého ostrova si tak odvezli jeden bod.

Ústí poprvé na jaře zvítězilo, odnesly to České Budějovice
Fotbal 31.3.2018

Fotbalisté Ústí nad Labem po dlouhé době ve Fortuna národní lize vyhráli. Porazili České Budějovice 2:0, čímž si připsali vítězství poprvé od listopadu 2017.

Rytíři počtvrté porazili Motor a brány baráže rozrazili dokořán
Hokej 21.3.2018

Kladnu vycházel pátý semifinálový zápas proti Motoru od úvodní třetiny. Rytíři zapomněli na předchozí neúspěch a během prvních dvaceti minut si vytvořili dvougólové vedení.