SPORT

Litoměřice doma těsně podlehly Budějovicím
Hokej 17.10.2017

Po dlouhou dobu vyrovnaný zápas přinesl velké množství střel na obou stranách, což přineslo spoustu práce jak pro Tomáše Krále, tak pro Petra Kváču. Přesto oba gólmani své celky drželi a chytili velké množství střel. Stadion se dlouho snažil, v závěru se však povedlo Vlastimilu Dostálkovi otočit definitivně zápas ve prospěch Motoru.

Atraktivní utkání Budějovic ve Znojmě skončilo remízou
Hokej 15.10.2017

Oba celky si vytvořily řadu gólových možností, Jihočeši jich měli hlavně ve druhém dějství víc. Nicméně branky padaly jen mezi 13. a 16. minutou, kdy nejprve poslal hosty do vedení Wermke, ale konečnou remízu 1:1 zařídil znojemský střelec Růsek.

Kladno ve šlágru kola porazilo České Budějovice
Hokej 12.10.2017

Rytíři proti Motoru od úvodní třetiny ztráceli, díky brankám Kloze a Kubíka ovšem vývoj utkání otočili. České Budějovice ještě dokázali srovnat, jenže v závěrečném dějství se už trefili pouze Strnad s Redlichem.

Ve šlágru kola zvítězily České Budějovice nad Karlovými Vary
Hokej 10.10.2017

Vše podstatné se odehrálo už v první třetině, kde padly všechny góly. Po vyrovnaném průběhu se nakonec radovali Jihočeši, kteří byli v souboji šťastnějším mužstvem a připsali si tak tři body.

Motor urval pátou výhru v řadě až v prodloužení
Hokej 5.10.2017

České Budějovice začaly hrát pořádně až ve třetí třetině, díky čemuž si zajistily prodloužení po individuální akci Václava Nedorosta. Poté si dva body proti Třebíči zajistily v prodloužení dorážkou Petera Galamboše.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Jakub Pešek vystřelil Dynamu tři body v Sokolově
Fotbal 25.9.2017

Cenné tři body vezou budějovičtí fotbalisté ze Sokolova. Jihočeši se dostali v jedenácté minutě do vedení díky Jakubu Peškovi a to udrželi až do konce.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

České Budějovice podlehly Příbrami
Fotbal 12.9.2017

První porážku v nové sezoně si připsali fotbalisté Dynama České Budějovice na hřišti Příbrami. O jedinou branku se postaral Karsten Ayong přesnou hlavičkou v 64. minutě.

Dynamo přejelo Hradec Králové a vede ligu
Fotbal 21.8.2017

České Budějovice odehrály šlágr kola proti Hradci Králové ve velkém stylu, když byly od úvodních minut jasně lepším týmem a dokázaly soupeři nasázet čtyři branky.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Vzpomínkový fotbalový turnaj ve Všetči ovládl tým Bohunic
Fotbal 6.7.2017

Již po třiadvacáté v řadě zavzpomínali ve středu 5. července fotbalisté z Všetče a okolí na svého předčasně zesnulého spoluhráče a kamaráda Pavla Macharta.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Mattoni 1/2Maraton České Budějovice ovládli Keňané, vítězka zaběhla rekord závodu
Běh 3.6.2017

Keňští reprezentanti kralovali šestému ročníku Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice. Už před půlkou závodu všem utekl Justus Kangogo a svoji sólojízdu dotáhl do cíle v čase 1:02:47.

Dynamo v jihočeském derby remizovalo s Táborskem
Fotbal 15.5.2017

Dlouho to vypadalo, že Dynamo stejně jako na podzim získá tři body za výhru 1:0. Jenže v poslední minutě utkání napálil míč střídající Antonín Presl a bylo srovnáno.

Dukla vstřelila Motoru pět branek a upevnila si první místo v baráži
Hokej 17.4.2017

Jihlava vyhrála nad Motorem České Budějovice i posedmé v sezoně, když soupeře porazila 5:1. Upevnila si tak vedení v barážové tabulce.