SPORT

Nejlepší běžecký závod první poloviny roku 2017 opět v Českých Budějovicích
Běh 11.4.2018

Česká Pojišťovna RunTour České Budějovice – vítěz ankety prestižního běžeckého webu Běhej.com opět odstartuje běžeckou sezonu na jihu Čech! Stane se tak v sobotu 14. dubna.

České Budějovice remizovaly s Varnsdorfem
Fotbal 5.4.2018

V dohrávce sedmnáctého kola Fotbalové národní ligy Dynamo remizovalo s Varnsdorfem 2:2. Jihočeši dvakrát v zápase vedli, jenže Severočechům se podařilo v obou případech srovnat a ze Střeleckého ostrova si tak odvezli jeden bod.

Ústí poprvé na jaře zvítězilo, odnesly to České Budějovice
Fotbal 31.3.2018

Fotbalisté Ústí nad Labem po dlouhé době ve Fortuna národní lize vyhráli. Porazili České Budějovice 2:0, čímž si připsali vítězství poprvé od listopadu 2017.

Rytíři počtvrté porazili Motor a brány baráže rozrazili dokořán
Hokej 21.3.2018

Kladnu vycházel pátý semifinálový zápas proti Motoru od úvodní třetiny. Rytíři zapomněli na předchozí neúspěch a během prvních dvaceti minut si vytvořili dvougólové vedení.

Kladno poprvé v sérii podlehlo Budějovicím
Hokej 19.3.2018

Skóre otevřel přesnou ranou Daniel Kružík a po soupeřově odpovědi vrátil Kladnu vedení Jakub Strnad. Pak ale přišly dvě branky Motoru v rozmezí 39 vteřin a v závěrečném dějství hosté ještě navýšili.

Čekání Budějovic na první jarní body pokračuje, nováček bere všechny body
Fotbal 19.3.2018

Ani na druhý pokus na jaře a dohromady už šest zápasů čeká českobudějovické Dynamo na výhru. Jihočechům se nepodařilo doma porazit pražskou Olympii, když jí podlehli 0:1.

Kladno udolalo Motor i na domácím ledě a je krok od baráže
Hokej 18.3.2018

Rytíři znovu nezvládli proti Českým Budějovicím úvod zápasu a v první minutě inkasovali. Díky dvěma trefám Davida Tůmy se ale Kladno dostalo do vedení, které už nepustilo.

I druhý semifinálový zápas vyhrálo Kladno
Hokej 15.3.2018

Českobudějovičtí nenapravili úterní zaváhání a svém ledě opět padli. Motor inkasoval minutu a půl před koncem základní hrací doby, a tak se šlo do prodloužení, ve kterém Rytíři zpečetili své vítězství. Domácí se trápili především v zakončení.

Kladno urvalo výhru v Českých Budějovicích
Hokej 14.3.2018

Semifinále play-off odstartovalo a první zápas proti Kladnu sehrály České Budějovice v Budvar aréně. Fanouškům se také představil Jaromír Jágr, jenž ale odehrál pouhých pět vteřin. Jihočeši sice dokázali srovnat stav na 1:1, poté se ale dvakrát trefili Rytíři.

Sportovci v Lišově dostanou nový areál za 17 milionů
Sport 13.3.2018

Už příští sezonu se budou v Lišově hrát fotbalové zápasy na novém. Za 17 milionů korun zde zmodernizují místní sportovní areál, který je nyní v dezolátním stavu.

Druhý mečbol proměněn, Motor postupuje do semifinále
Hokej 7.3.2018

České Budějovice mohou slavit postup do semifinále. V posledním utkání čtvrtfinálové série se sice v první třetině střelecky trápily, poté ale přišla druhá třetina a s ní také dva góly. Navíc jeden zapadl do havířovské branky ještě v posledních dvaceti minutách.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Havířov porazil Motor a vrací sérii do Budějovic
Hokej 5.3.2018

Ve čtvrtém čtvrtfinálovém zápase museli hokejisté AZ RESIDOMO Havířov bezpodmínečně zvítězit, jinak by pro ně letošní sezóna skončila.

České Budějovice v prvním utkání play-off smetly Havířov
Hokej 28.2.2018

Lepší vstup do série si hokejisté Motoru nemohli ani přát. Svěřenci trenéra Jelínka vstoupili do čtvrtfinále proti Havířovu výborně, prosadili se hned pětkrát a navíc Petr Kváča udržel čisté konto.

Budějovice proti Vsetínu  otočily skóre v posledních minutách
Hokej 8.2.2018

Budějovice proti Vsetínu otočily skóre v posledních minutách

Dlouho se domácí trápili, poté ale hned dvakrát srovnali stav utkání a následně sami odskočili do vedení. To si již pohlídali a připsali si tak domácí devátou výhru v řadě.

České Budějovice porazily Přerov
Hokej 14.1.2018

Oba týmy měly do dnešního utkání sérii čtyř výher a vyvstala otázka, který tým bude pokračovat ve vítězné šňůře nadále. Motor uhájil svou vedoucí pozici ve WSM lize, když porazil Přerov poměrem 3:1.