AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis:
Autor / zdroj: NC Géčko
12.10.2015

Géčko v Českých Budějovicích oslaví osmé narozeniny - dorazí Kateřina Průšová, Martina Pártlová a dokonce i Barbie s Kenem

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Dvoudenní oslavu osmých narozenin chystá Nákupní centrum Géčko v Českých Budějovicích. A že je na co se těšit! Narozeninová párty se uskuteční o víkendu 17. a 18. října a nabídne bohatý program, který jistě udělá radost jak dětem, tak i jejich rodičům.

Letošní oslava se uskuteční ve spolupráci s Mattelem, takže nejmenší návštěvníci mohou v sobotu počítat hned s několika dětskými světy, odkud se jim nebude chtít jen tak odejít - chybět nebudou Monster High či Hot Wheels. Dokonce přijde i Barbie s Kenem!

Od 14 hodin se uskuteční módní přehlídky. Modely předvedou MISS ČR Kateřina Průšová, Česká Miss Earth Monika Leová a Muž roku Miroslav Kolenyak. Vystoupí také Martina Pártlová.

Na narozeninové oslavě samozřejmě nemůže chybět dort. Ten bude nakrojen v 17.30 hodin. Sobotní program poté v 19 hodin ukončí slavnostní ohňostroj.

Druhý den bude cílený hlavně na děti. Připraveny budou soutěže a aktivity s Barbie a Hot Wheels, malování na obličej a BOOMco cvičná dráha pro větší děti.

Lidé, kteří dorazí Géčku popřát k narozeninám, si již mohou naplno užít nové prostory, o které bylo nákupní centrum v předešlých měsících rozšířeno, a také nové prodejny. K navýšení prodejní plochy došlo díky přístavbě. Revitalizace zároveň zahrnovala i vznik nových toalet pro zákazníky a odpočinkové zóny v pasáži.

Osmé narozeniny Géčka:

Program 17. 10. 2015
10.00 - 17.00 - Závodník Hot Wheels, Barbie a Ken, Barbie dancers, hrací zóny
14.00 - 17.30 - Módní přehlídky
17.30 - Nakrojení narozeninového dortu
19.00 - Slavnostní ohňostroj

Program 18. 10. 2015
10.00 - 17.00 - Soutěže a aktivity s Barbie a Hot Wheels, malování na obličej, BOOMco "cvičná dráha" pro větší děti

Autor / zdroj: Václav Votruba

DALŠÍ ČLÁNKY

Čtyřiadvacátá dokumentární Ji.hlava začíná za čtyři dny – a bude on-line

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti. Festival otevře

Chodník v ulici Josefa Lomského bude opraven

Kompletní obnovy se dočká chodník v ulici Josefa Lomského v Suchém Vrbném.

Cizinec za volantem nadýchal téměř 2 ‰ alkoholu

Muž, přicházející a usedající za volant osobního vozidla stojícího na benzinové čerpací stanici v ulici Na Dlouhé louce, vzbudil v neděli nad ránem po

DNES SE STALO

HISTORIE28. října 1453

byl třináctiletý Ladislav Pohrobek korunován českým králem. Jiří z Poděbrad i nadále zůstával správcem země s mocí vladařskou.

OBJEVY28. října 1492

přistál Kryštof Kolumbus na Kubě.

HISTORIE28. října 1918

byl V Praze vyhlášen samostatný československý stát..

POZVÁNKA OBRAZEM